Reklama

Jak pobierać setki filmów z YouTube?

Istnieje wiele programów i serwisów pozwalających na pobieranie filmów z YouTube. Proces ten jest jednak zwykle czasochłonny. Z problemem doskonale radzi sobie jednak Video Backup Fusion.

Video Backup Fusion różni się od większości podobnych aplikacji. Najważniejszą, wyróżniającą go spośród innych programów, cechą jest możliwość łatwego pobierania wielu filmów. Video Backup Fusion pozwala na ściąganie całych playlist lub kolekcji filmów, pochodzących od określonych użytkowników. W takich przypadkach aplikacja wyświetla listę pozwalającą na wybranie, które filmy chcemy zachować na dysku.

Reklama

Dzięki menu kontekstowemu filmy z listy można również obejrzeć bezpośrednio w desktopowym odtwarzaczu. Kolejną ciekawą cechą jest możliwość wybrania jakości pobieranego filmu. Uwagę zwraca rozwijana lista, z której możemy wybrać źródło filmów. Na razie znajduje się tam tylko YouTube, ale w przyszłości zapewne pojawią się tu również inne serwisy.

Łatwa obsługa, niewielki rozmiar i przydatne funkcje to cechy, które sprawiają, że Video backup Fusion jest programem godnym polecenia. Aplikację można pobrać ze strony producenta.

Łukasz Michalik

Źródło: http://vbeta.pl

vbeta

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: youtube

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje