Reklama

iPad 3 (3D?) już w tym roku?

Ledwo ochłonęliśmy po zamieszaniu, jakie wywołał swoją premierą iPad 2, a już pojawiają się plotki na temat jego następcy - iPada 3 lub, jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, iPada 3D.

Ekran iPada pierwszej i drugiej generacji uważany jest za jeden z najlepszych na rynku - technologia IPS zapewnia bardzo dobre nasycenie kolorów, odpowiedni kontrast oraz genialne kąty widzenia. W tych kategoriach tabletowi Apple dorównać może tylko Asus Eee Pad Transformer - urządzenie, którego matrycę również wyposażono w panel IPS.

Reklama

Z tych powodów wydaje mi się dziwne, że wielu nie wystarczą te zalety i chcą sięgnąć po technologię 3D. Czy Apple dołączy to skromnego jeszcze grona i wyposaży kolejnego iPada w ekran obsługujący trójwymiarowy obraz?

Według niezidentyfikowanego źródła pracującego dla wielkiego holywoodzkiego studia filmowego, pracownicy dwoją się i troją, aby wszystko było gotowe na następną prezentację Apple. Więcej dowiemy się już 6-10 czerwca, podczas konferencji Apple WWDC w San Francisco.

Jak dla mnie cała historia jest patykiem na wodzie pisana, jednak nie wiadomo, czy ostatecznie nie okaże się prawdziwa. Apple ma zwyczaj robienia wszystkiego z rozmachem i wcale bym się nie zdziwił, gdyby kolejna generacja iPada lub iPhone'a obsługiwała 3D lub wyposażona była w holograficzny interfejs. Któż by nie chciał porozmawiać przez FaceTime widząc trójwymiarowy awatar swojego rozmówcy unoszący się nad ekranem tabletu?

Źródło informacji

tabletowo.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: iPad | iPad 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje