Reklama

Inteligentne butelki same dozują ilość alkoholu

Stadion koszykarskiej drużyny Sacramento Kings słynie z wielu innowacji technologicznych. Od pewnego czasu widzowie miejsc premium mogą m.in. liczyć na skorzystanie z inteligentnych butelek.

Mecze NBA słyną ze swej szybkiej i dynamicznej rozgrywki. Specjalnie dla osób chcących się skupić na widowisku, nie zaś rozglądać się za barmanem, przygotowano miejsca wyposażone w specjalne butelki. Te są bezprzewodowo podłączone z tabletem na którym wybieramy odpowiedni rodzaj oraz ilość ulubionego trunku, a następnie inteligentny dozownik sam wymierza zakupioną porcję.

Reklama

Rozwiązanie to ma na celu nie tylko ograniczyć ilość osób "kręcących" się po specjalnie przygotowanych lożach, ale tez ułatwić i przede wszystkim przyspieszyć proces zamawiania alkoholu. Rzecznik Sacramento Kings, obiecał przy tym, że dotychczasowe osoby pracujące na stanowisku barmana, zachowają swoje posady.

Udogodnienie jest już dostępne od stycznia, w wybranych "apartamentach" stadionowych. W nadchodzących miesiącach ma trafić do wszystkich pozostałych pokoi słynnego Golden 1 Center.

Dowiedz się więcej na temat: Sacramento Kings | NBA | technologie | sieć bezprzewodowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje