Reklama

​Huawei P40 w specjalnej edycji Hongqi

Chińska marka smartfonów, postanowiła zaprezentować swoje flagowe urządzanie w specjalnej edycji Hongqi. Jest ona wzorowana na luksusowym modelu samochodu marki FAW.

FAW to chiński producent samochodów istniejący od 1953 roku. Zaprezentowany w tym roku model Hongqi ma być bezpośrednim konkurentem dla europejskich limuzyn, w tym Mercedesa klasy S czy BMW serii 7.

Nic zatem dziwnego, że smartfon noszący miano tak ekskluzywnego pojazdu, również prezentuje się wyjątkowo na tle konkurencji. Jak wynika z plakatu, który od pewnego czasu krąży w internecie, Huawei P40 w edycji Hongqi ma być wyposażony w aż 5 aparatów i wyróżniać się czarną obudową z grafiką czerwonego smoka z tyłu. Jak można się domyślać, wyjątkowo "luksusowa" może być także cena tej edycji telefonu.

Reklama

Niestety na obecną chwilę, nie wiadomo nic na temat dostępności smartfona. Podstawowe modele P40 mają zostać zaprezentowane pod koniec marca tego roku. Istnieją jednak przesłanki, że edycja Hongqi będzie dostępna jedynie na terenie Chin. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje