Reklama

HMD przywróci smartfony Nokia 6300 i 8000?

Nowe plotki wskazują na to, iż HMD może przywrócić smartfony Nokia 6300 i 8000 w zupełnie nowej wersji. Urządzenia mają wzbudzić nostalgię wśród użytkowników.

Reklama

HMD ma nadzieję, iż nowe smartfony w odświeżonej wersji przywrócą nieco nostalgii wśród użytkowników, która przełoży się oczywiście na sprzedaż. Chińska firma chce zaprezentować sprzęty Nokia z serii 6300 oraz 8000 w zupełnie nowej wersji. Model 6300 miałby ponownie posiadać obudowę ze stali, a model 8000 klasyczną, wysuwaną klawiaturę.

Reklama

Nie jest do końca jasne, na jakim dokładnie oprogramowaniu będą działały te telefony. Bardzo możliwe, że będzie to autorski KaiOS wraz z dodaniem modemu do połączeń z sieciami bezprzewodowymi 4G. Oprócz tego użytkownicy mogą spodziewać się raczej ubogich funkcjonalności - na pewno będzie więc to dobra propozycja dla osób starszych, potrzebujących smartfona.

HMD nie podzieliło się oficjalną datą premiery obu smartfonów ani ceną, którą trzeba będzie za nie zapłacić. Obecnie musimy czekać na więcej szczegółów. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje