Reklama

Facebook testuje tryb automatycznie znikających postów

Od dłuższego czasu Facebook stara się konkurować z aplikacją Snapchat, pozwalającą na wysyłanie zdjęć do innych użytkowników. Istotną kwestią jest tutaj ograniczenie czasowe wyświetlanych zdjęć, które w określonym momencie znikają i nie można ich dłużej oglądać. W czerwcu bieżącego roku Facebook uruchomił aplikację Slingshot, jednak wszystko wskazuje na to, że funkcje znane ze Snapchata już wkrótce mogą pojawić się również w serwisie Marka Zuckerberga.

Jak donosi portal BBC, na Facebooku trwają testy nowej funkcji, która umożliwia użytkowników tworzenie „znikających postów”. Przed wysłaniem wiadomości będzie można ustawić limit czasu wyświetlenia danej treści. Kiedy zostanie przekroczony, wiadomość automatycznie zniknie z serwisu, jak również inni użytkownicy nie będą mogli się nią dzielić na swojej tablicy.
 
Obecnie nie ujawniono o jakich limitach czasu mowa. Znikające posty testowane są póki co wyłącznie na terenie Nowej Zelandii, jednak już wcześniej użytkownicy zainteresowani byli taką funkcją. Niewykluczone zatem, że już wkrótce będzie dostępna na całym świecie.

Źródło informacji

instalki.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje