Reklama

Escobar Fold 2 okazał się oklejonym Samsungiem Fold

Słynny swego czasu smartfon od brata Pablo Escobara, okazał się jednym wielkim, internetowym oszustwem. Wszystko wskazuje, że podobny los czeka jego następcę.

Jakiś czas temu głośno zrobiło się na temat nadchodzącego smartfona, stworzonego przez samego Roberto Escobara - brata słynnego Pabla, a przy tym księgowego najsłynniejszego kartelu narkotykowego na świecie. Składany telefon mający stanowić realną konkurencję dla produktów Samsunga i Apple, szokował swoją niską ceną na tyle, że czujni użytkownicy niemal od razu wyczuli możliwość oszustwa.

Według nich firma Escobar INC miała być przykrywką dla pralni pieniędzy, a samo urządzenie naprędce złożonym, wykradzionym projektem innego producenta. Jak się niedługo później okazało, teorie tę okazały się prawdziwe, a reklamowany przy pomocy skąpo ubranych pań Escobar Fold 1 był niczym innym, jak przebrandowanym smartfonem Royole FlexPai.

Reklama

Cała sytuacja nie zniechęciła jednak firmy Escobar INC i niedługo później zapowiedzieli oni powstanie kolejnego urządzenia, tym razem nazwanego Escobar Fold 2. Telefon, dostępny wyłącznie na stronie internetowej Escobar Inc, został niedawno przetestowany przez YouTubera Marquesa Brownlee.

Nie będzie to chyba dużym zaskoczeniem, jeśli poinformujemy, że również to urządzanie jest jednym wielkim oszustwem. Escobar Fold 2 to tak naprawdę oklejony Samsung Galaxy Fold.

Do jakich, ciekawych wniosków doszedł jeszcze YouTuber? Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje