Reklama

Dokąd, panie nawigatorze?

Smartfon Qtek 9100 firmy Infopolis to kompletny zestaw do nawigacji satelitarnej. Przyda się w biurze, podczas jazdy samochodem, może nawet w parku. Do tego można go teraz samodzielnie przetestować.

Reklama

Urządzenie to połączenie telefonu, palmtopu i GPS. Posiada wygodną, wysuwaną klawiaturę QWERTY, duży i czytelny wyświetlacz, obsługuje większość technologii radiowych i system Mobile Windows 5.0. Program AutoMapa, odbiornik GPS mają zastosowanie w podróży. Odebranie telefonu w czasie jazdy a potem powrót do mapy nie stanowi w jego przypadku żadnego problemu.

Reklama

Qtek 9100 może komunikować się z otoczeniem za pomocą wbudowanych interfejsów radiowych Bluetooth, WLAN, a także, co jest jeszcze rzadkością w tego typu urządzeniach, dzięki technologii EDGE. Niezwykle wydajna bateria zapewnia długi czas pracy.

Aby osobiście przekonać się o funkcjonalności rozwiązania wystarczy umówić się w Infopolis na jazdę próbną. Pierwszym miastem, w którym można przetestować zestaw do nawigacji jest Warszawa - tu akcja potrwa do 20 stycznia 2006.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: nawigator | jazdy | gps

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje