Reklama

Dell Inspiron 15R i 17R - personalizacja notebooka

Dell Inspiron 15R i 17R dołączają do powiększającej się rodziny szybkich notebooków i komputerów stacjonarnych wyposażonych w najnowsze procesory Intel drugiej generacji.

Dostępne są one pod adresem Dell.pl oraz w wybranych sklepach komputerowych, nowe Inspiron'y to idealni mobilni towarzysze, którzy w każdym miejscu zapewnią odpowiednią wydajność, wysokiej jakości grafikę i długą pracę na baterii pod kątem codziennych zadań, w tym oglądania filmów HD, tworzenia prezentacji multimedialnych i kontaktów ze znajomymi.

Reklama

Idealne połączenie technologii i oryginalnego wyglądu - nowe Inspiron'y oferują nowy sposób na wyróżnienie się z tłumu - wymienne obudowy, które zmieniają wygląd notebooka jednym ruchem ręki . Kolekcja SWITCH by Design Studio to 13 przyciągających wzrok obudów. Dwanaście wybranych obudów dostępnych jest już teraz, a dodatkowe wzory będą pojawiać się w kolejnych tygodniach.

Kolekcja obudów SWITCH by Design Studio zawierać będzie prace niezależnych artystów, projektantów i partnerów, w tym OPI, Threadless oraz (PRODUCT)RED, gdzie określona kwota ze sprzedaży każdego komputera przeznaczana jest na walkę z AIDS w Afryce. - Notebooki z serii Inspiron R wyposażone są w procesory Intel Core drugiej generacji, które dzięki dużej wydajności dają wyjątkowy komfort korzystania z multimedialnych zasobów w każdym miejscu. Ponieważ klienci cenią zarówno wydajność komputera jak i jego styl, dlatego przykuwające wzrok obudowy zaprojektowano tak, aby odpowiadały charakterowi i nastrojowi użytkowników - powiedział Marcin Babiak, General Manager, Consumer and Small Business, Poland, Baltics & Iceland, Dell.

Inspiron 15R i 17R nie powinny być jednak oceniane wyłącznie po swoim wyglądzie - pod obudową kryje się najnowszy procesor Intel Core drugiej generacji, wydajna bateria, która pozwala pracować do 13 godzin bez ładowania, a także port USB 3.0 dla jeszcze szybszego przenoszenia muzyki, zdjęć i filmów.

Najważniejsze cechy Inspiron 15R:

- 2 generacja procesorów Intel Core i3, i5 i i7 oraz do 8 GB pamięci,

- Waga od 2.65kg,

- 6-ogniwowa bateria z możliwością dokupienia baterii 9-ogniwowej,

- Dźwięk SRS Premium Audio oraz grafika w wysokiej rozdzielczości,

- Technologia Intel Wireless Display dla bezprzewodowego przesyłania sygnału wideo

w rozdzielczości 1080p i wielokanałowym dźwiękiem 5.1,

- Możliwe odtwarzanie płyt Blu-ray 3D, jeżeli notebook wyposażony jest w napęd Blu-ray i podłączony do telewizora 3D TV (wymagany kabel HDMI 1.4),

- Oprogramowanie Dell Stage, które zapewnia prosty dostęp do zdjęć, muzyki, filmów, portali społecznościowych i wielu innych,

- Wbudowana kamera HD,

- System operacyjny Windows 7 Home Premium,

- Opcjonalne, wymienne obudowy dla szybkiej i prostej personalizacji notebooka.

Ceny i dostępność:

- Inspiron 15R (z czarną obudową SWITCH by Design Studio) w cenie od 1899 PLN z VAT

i dostawą pod wskazany adres,

- Inspiron 17R (z czarną obudową SWITCH by Design Studio) w cenie od 1999 PLN z VAT

i dostawą pod wskazany adres,

- Dodatkowe wymienne obudowy zaczynają się od 119 PLN.

Dowiedz się więcej na temat: notebooki | Dell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje