Reklama

Promocje w TP SA

Od dzisiaj, 10.07.2004, Telekomunikacja Polska wprowadza promocyjną cenę przyłączenia linii telefonicznej za 10 zł z VAT. Cena podłączenia drugiej i kolejnych linii telefonicznych to tylko 1,22 zł z VAT. Promocyjne ceny obowiązują do końca roku. Korzystając z promocyjnej oferty TP Klienci, którzy w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2004 r. podpiszą umowę na nową linię telefoniczną, mogą również skorzystać z promocyjnej ceny na usługę neostrada tp za 1 zł.

Po podpisaniu umowy na linię telefoniczną (w okresie trwania promocji) Klient otrzymuje kupon uprawniający go do skorzystania z promocji neostrady tp. Kupon będzie ważny przez 3 miesiące od daty wydania. Klienci, którzy za okazaniem kuponu zamówią neostradę tp w opcji 320 lub 640, w okresie promocyjnym, który trwa od momentu rejestracji usługi do ostatniego dnia następnego miesiąca, zapłacą 1 zł za korzystanie z usługi oraz jej aktywację.

Jednocześnie TP SA informuje, że właściwy numer bezpłatnej pomocy technicznej dla usług internetowych to 0 800 102 102. Pod tym numerem Klienci TP otrzymają wszelką pomoc związaną z instalacją i korzystaniem z usługi neostrada tp oraz pakiety internetowe tp.

Reklama

Na infolinii 0 800 102 102 można też uzyskać informacje na temat statusu zamówienia usługi neostrada tp oraz pomoc w instalacji modemu czy konfiguracji sprzętu sprzęt.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: VAT | neostrada | promocje | Orange Polska S.A.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje