Reklama

Niezbędny dla Windows Vista - Geo-PC Uran X2

Moc Dwóch Rdzeni i procesorów graficznych NVIDIA.

Któż z nas nie chciałby mieć komputera, który spełni wszystkie nasze oczekiwania, a przy tym będzie łagodny dla kieszeni? Sprzętu, który nie tylko pozwoli pouczyć się i popracować, ale również po ciężkim dniu sprawdzi się w programach multimedialnych, grach i filmach - do tego dzięki rozwiązaniu Essential Vista świetnie działając z systemem operacyjnym Windows Vista? Najnowszą taką propozycją firmy Komputronik S.A. jest komputer, Geo-PC Uran X2oferowany w przystępnej cenie wynoszącej 3500 złotych. Do komputera dołączono system Microsoft Windows Vista Home Premium.

Reklama

Już na pierwszy rzut oka widać, że nie mamy do czynienia z byle zawodnikiem. Czarna obudowa wyprodukowana przez koncern Chieftec jest ładna, solidna i dobrze wykonana. A co znajduje się pod maską?

AMD Athlon 64 X2 - Moc dwóch rdzeni

Serce komputera to dwurdzeniowy procesor AMD Athlon 64 X2 3800+, składający się ze zintegrowanych dwóch jednostek obliczeniowych. Gwarantują one dobrą wydajność, nawet wówczas, gdy intensywnie korzystamy z kilku aplikacji jednocześnie. Dwa rdzenie pokażą swoją moc w systemie Windows Vista, sprawiając, że będzie działał szybciej i płynniej.

Procesor jest również przygotowany na nadchodzące 64-bitowe oprogramowanie, a oferowana przez niego moc obliczeniowa jest na tyle duża, że nie będzie słabym ogniwem w grach. Wysoka wydajność nie przeszkadza procesorowi AMD być energooszczędnym. Ekonomiczna architektura oraz zastosowana technologia Cool'n'Quiet sprawiają, że Athlon 64 X2 pobiera niewiele prądu. Przekłada się to nie tylko na doraźne oszczędności, ale również na niższą temperaturę pracy i ciche działanie całego komputera.

NVIDIA GeForce 7600GT i Essential Vista

Ponieważ jednym z głównych zastosowań, dla których zaprojektowany został Geo-PC Uran X2, jest obok gier i multimediów, wydajne działanie Windows Vista, również i karta graficzna jest odpowiednio szybka i specjalnie przystosowana do pracy w tym systemie. System Windows Vista ustanawia nową jakość grafiki i dostarcza nowych, niespotykanych wcześniej możliwości. Półprzezroczyste, szklane okienka sprawiają, że pulpit zyskuje głębię i staje się trójwymiarowy. Odświeżane na bieżąco miniaturki na pasku zadań pozwalają na podgląd zawartości zminimalizowanych okienek bez konieczności ich otwierania. Nowy, trójwymiarowy układ okien daje możliwość zobaczenia wszystkich otwartych aplikacji za jednym zamachem.

Komputronik

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: trójwymiarowy | technologia | procesor | wydajność | karta | DVD | komputer | uran | uran

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje