Reklama

Mysz 360 stopni - Cyber E Sport Orbita

Rewolucja w przewijaniu? Okrągła myszka Cyber E Sport Orbita Mouse wprowadza zupełnie nowy sposób korzystania z tego, liczącego już 40 lat, urządzenia wskazującego.

Najważniejszą innowacją jest sposób scrollowania: zamiast kręcić rolką, kręci się całą myszką - rzeczywiście, na filmie wygląda to na dużo wygodniejsze niż dotąd.

Reklama

Ale to nie koniec zmian. Ta myszka nie ma nawet tradycyjnych przycisków, zamiast lewego klawisza naciskamy całą myszkę, zamiast prawego ściskamy. No i to wykonywanie obrotów: w przód, w tył z dowolną prędkością, intuicyjnie i wygodnie.

Logitech nie zdecydował się na produkcję okrągłej myszki, uznając ją za zbyt ekstrawagancką. A wystarczyło dodać trochę funkcjonalności, przedefiniować tradycyjne scrollowanie i powstał naprawdę rewolucyjny produkt. Wyobraźcie sobie jak łatwe będzie z tą myszką sterowanie multimediami, modelowanie obiektów 3D, czy nawet zwykłe przewijanie długich dokumentów lub stron internetowych.

Bezprzewodowa, pracująca w paśmie 2,4 GHz, myszka ma rozdzielczość 800 dpi, dostarczana jest ze sterownikami do Windows i do Maca oraz bazą-ładowarką na porcie USB. Myszkę można już zamawiać, kosztuje 82 euro - sporo, ale za nowości zazwyczaj trzeba trochę przepłacić. Dostępna będzie już na początku stycznia.

Dowiedz się więcej na temat: sporty | mysz | sport | orbita | 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje