Reklama

Mac Mini ma problemy z Bluetooth

Użytkownicy najnowszych komputerów Mac Mini z procesorem Apple M1 narzekają na problemy z Bluetooth. Do urządzenia nie da się m.in. podłączyć klawiatury.

Pierwsze zgłoszenia dotyczące problemów z bezprzewodową łącznością na nowych komputerach Apple pojawiły się na popularnym forum Reddit. Właściciele narzekają przede wszystkim na szereg problemów związanych z Bluetooth i automatycznym odłączaniem urządzeń peryferyjnych po ponownym uruchomieniu Maca Mini. Prowadzi to do absurdalnych sytuacji ciągłego parowania np. klawiatury wraz z uruchomieniem sprzętu.

Na problem zwrócił także uwagę popularny youtuber Patrick Tomasso. Również on zauważył podobne problemy z Bluetooth, a całą sytuację postanowił przedstawić na emocjonalnym wideo.

Reklama

Co ciekawe - w komentarzach pod materiałem da się zauważyć wpisy innych niezadowolonych klientów. Niektóre osoby twierdzą nawet, że problem występował już wcześniej i nie dotyczy jedynie komputera wyposażonego w procesor Apple M1.

Niestety na obecną chwilę nie istnieje oficjalne rozwiązanie problemu. Wszystko wskazuje na to, że osoby dotknięte błędem, będą zmuszone czekać na odpowiednią aktualizację. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: apple | Mac mini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje