Lepszego i spokojnego roku...

Dla niektórych to tylko dzień jak inny, czy tylko zmiana nieistotnych cyfr. Dla innych ważna data kończąca pewien okres w życiu. Sekundę, minutę, godzinę, dzień, miesiąc, rok. Okazja by świętować i zapomnieć przy tym o wszystkich problemach jakie przyniósł mijający rok. A zatem życzymy wam miłej zabawy w Sylwestrową noc i tego, aby nadchodzący rok - okazał się nie gorszy od tego, który właśnie minął. I żeby był spokojniejszy niz burzliwy rok, który właśnie mija.

Mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku nadal będziecie odwiedzać nasz serwis (o ile będzie istnieć;) A to, czy będziecie się mogli z spotykać w tym miejscu - zależy wyłącznie od Was. Dopóki będziecie z nami, my będziemy mogli być z Wami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest coraz gorzej, i w ramach oszczędności lub zachowania "pokoju w rodzinie" nierzadko z bólem serca musicie zrezygnować z tak długiego, jak byście chcieli surfowania - niemniej mamy nieśmiałą nadzieje, że od czasu do czasu tu wstąpicie, a może nawet poinformujecie swoich znajomych, że jest taki "przeciętny i nie radzący sobie serwis", na którym jednak codziennie można coś ciekawego spotkać, i na który czasem warto wpaść - choćby tylko po to aby powybrzydzać na redaktorów czy moderatorów w komentarzach.

Reklama

Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy także tego, by w nadchodzącym roku ceny połączeń z internetem nie wzrosły mimo genialnych pociągnięć naszych polityków.

(redakcja serwisu)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje