Lenovo ThinkSmart Hub 500 - sprzęt do biura nowej rzeczywistości

W ostatnich miesiącach wideokonferencje zyskały na znaczeniu. Lenovo ThinkSmart Hub 500 to urządzenie pozwalające na załatwienie wielu spraw bez wychodzenia z domu.

ThinkSmart Hub 500 to kompaktowy sprzęt, który idealnie nadaję się do sal konferencyjnych o różnej powierzchni. Sprzęt współpracuje z takimi platformami jak Microsoft Teams, Skype dla firm i Zoom Rooms. Do uruchomienia ThinkSmart Hub 500 wystarczy jedno dotknięcie, a udostępnianie materiałów następuje bardzo szybko. 

Stworzony na nasze czasy

ThinkSmart Hub 500 to urządzenie typu all-in-one, które integruje funkcje kilku urządzeń w jednym. Do przeprowadzenia wideokonferencji nie trzeba już komputera, monitora, kamerki i rzutnika - wystarczy ThinkSmart Hub 500.

Urządzenie ma dotykowy ekran o przekątnej 11,6 cali pracujący w rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli. Wyświetlacz ma dobry kontrast i jasność na poziomie 300 nitów. Panel jest pokryty antyodblaskową powłoką, więc nie stanowi magnesu na odciski palców.

Ekran jest obracany, dlatego każdy w pobliżu może przejąć lub przekazać kontrolę, co usprawnia przebieg spotkania, ponieważ każdy uczestnik ma szansę na aktywny udział. Urządzenie ma też trójkolorowy pierścień świetlny LED, który wskazuje stan połączenia. 

ThinkSmart Hub 500 to sprzęt wzorowo wyposażony. Jego serce stanowi procesor Intel vPro, a dwa mikrofony i wbudowany system Dolby Audio sprawią, że każdy będzie dobrze usłyszany.

Profesjonalny i bezpieczny

Urządzenie zajmuje mało miejsca na stole (jego wymiary to 279 mm na 193 mm na 176 mm), dzięki czemu jest idealny do nawet tych najmniejszych sal konferencyjnych. Hub 500 pracuje pod kontrolą Windowsa 10 IoT i ma szereg rozwiązań zabezpieczających ThinkShield. Co więcej, pokrywa do porządkowania przewodów jest zamykana przy pomocy zamka Kensington, więc nie dobierze się do nich nikt niepożądany.

Hub 500 jest dostępny w wersjach przygotowanych fabrycznie do korzystania z oprogramowania Microsoft Teams (oraz Skype dla firm) i Zoom Rooms. Obie wersje są zoptymalizowane pod kątem danej platformy i oferują dedykowane im funkcje.

Urządzenie uprzyjemnia spotkania zarówno prowadzącym, jak i uczestnikom oraz pracownikom działów IT i administracji. Sprzęt jest przeznaczony do małych sal konferencyjnych, ale z łatwością można zwiększyć jego możliwości przy użyciu specjalnie dobranych akcesoriów i stosować go w różnych pomieszczeniach. Hub 500 jest dostępny w około 180 krajach i można je łatwo konfigurować globalnie. 

Sprzęt do biur nowej rzeczywistości

ThinkSmart Hub 500 nie jest sprzętem dla klientów indywidualnych. To urządzenie do zastosowań biznesowych pozwalające na oszczędności czasu i pieniędzy. Sprawdzi się głównie w korporacjach, w których co chwilę prowadzi się jakąś wideokonferencję, a w czasach po pandemii, gdy powroty do biur odbywają się stopniowo, ich skuteczność musi być bez zarzutu. Każde drobne opóźnienie ciągnie za sobą zmiany w harmonogramie, a to z kolei generuje dodatkowe koszty. Hub 500 to gwarancja, że podczas wideokonferencji wszystko będzie działało jak należy.

Sekret urządzenia tkwi w stabilności i jednorodności samej platformy. Tak naprawdę nic nie trzeba konfigurować - wystarczy sprzęt wyciągnąć z pudełka, uruchomić, a reszta ustawia się automatycznie. Stabilność połączenia jest sygnalizowana przez wspomniany już kolorowy pierścień LED.

Lenovo ThinkSmart Hub 500 jest sprzętem wręcz idealnie wpasowującym się w czasy, w których przyszło nam żyć. Niewątpliwie sięgnie po niego wiele firm - od małych przedsiębiorstw po uczelnie wyższe, w których punktualność i niezawodność są najcenniejsze.

Rozwój przede wszystkim

Firma Lenovo się nie zatrzymuje. W trzecim kwartale tego roku do sprzedaży ma trafić ThinkSmart View, osobisty asystent biurowy, który współdziała z komputerem, inteligentnie dzieląc obowiązki. Sprzęt ma intuicyjny interfejs w postaci ekranu dotykowego, na którym można rozpocząć spotkanie w Microsoft Teams czy Zoom Rooms jednym dotknięciem!

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje