Reklama

Intel krytycznie o nowym Windowsie?

Intel od lat blisko współpracuje z Microsoftem i promuje jego rozwiązania software'owe. Widać to na wszelkich konferencjach czy targach, na których logo Microsoftu umieszczane jest w towarzystwie Intela. Według najnowszych informacji, Paul Otellini - CEO Intela - miał na zamkniętym spotkaniu wypowiedzieć kilka cierpkich słów na temat najnowszej wersji desktopowego systemu Windows 8.

Z jednego ze spotkań pracowniczych wyciekła informacja, że Otellini określił Windowsa 8 mianem produktu niedokończonego, który wymaga jeszcze wielu poprawek zanim stanie się w pełni dojrzały do premiery. Nie są to słowa, które zadowolą Microsoft. W szczególności, że system ma pojawić się na sklepowych półkach już za niespełna miesiąc.

Reklama

Intel wydał jednak stosowne oświadczenie, w którym podkreśla, że blisko współpracuje z Microsoftem przy każdej premierze Windowsa, a jego najnowsze wydanie zostało bardzo dokładnie przetestowane na różnych urządzeniach. Windows 8 jest podobno dla Intela jedną z najlepszych rzeczy, które przytrafiły się firmie, zważywszy na jego otwartość na urządzenia z dotykowymi ekranami.

Źródło informacji

instalki.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paul Otellini | windows 8 | intel | Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje