Era już nie kocha piłkarzy

Jak poinformował Puls Biznesu sieć Era nie jest juz sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era zdecydowała, że nie będzie dalej sponsorować narodowej reprezentacji Polski w piłce nożnej -podała spółka w komunikacie. Oficjalne powody rozstania się zostały przedstawione w sposób dyplomatyczny:

"Oceniliśmy, że wszystkie nasze cele marketingowe i promocyjne zostały osiągnięte. Nadchodzące miesiące to czas nowych produktów i usług. Zamierzamy jeszcze więcej uwagi poświęcić bardzo atrakcyjnym promocjom i skoncentrować się na nowej strategii marketingowej. Jesteśmy przekonani, że nasi obecni i przyszli abonenci to zaakceptują. Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powrotu tego sportu na właściwe mu miejsce" - powiedział Bogusław Kułakowski, prezes PTC .

Reklama

Kułakowski zapowiedział rezygnację ze sponsorowania piłkarzy po dwóch beznadziejnych meczach na Mistrzostwach Świata w Korei. Prezes Ery powiedział wtedy, że utrzyma sponsoring, gdy dojdzie do zasadniczych zmian. Mecz w Szczecinie i "nowa" kadra Zbigniewa Bońka - najprawdopodobniej nie przekonały go

Dowiedz się więcej na temat: pilkarze | Era

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje