Reklama

Co z Windows 8 - wywiad z Jean-Philippe Courtois

Jako jedyni z polskich mediów - o przyszłości Microsoftu, nowym Windowsie, Imagine Cup oraz Kinect - rozmawiamy z Jean-Philippe Courtois, prezesem Microsoft International.

Nie codziennie nadarza się okazja, aby przeprowadzić wywiad z jedną z najważniejszych osób w firmie Microsoft. INTERIA.PL - jako jedyny przedstawiciel polskich mediów - otrzymała taką szansę. Jean-Philippe Courtois, prezesem Microsoft International, odwiedził Polskę, aby uczestniczyć w Forum Liderów Edukacji, 2-dniowej konferencji współorganizowanej przez UNESCO (Organizacja Narodów Zjednoczonych do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury), Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Microsoft. Drugim powodem były światowe finały Imagine Cup 2010 w Warszawie. Zapraszamy do wywiadu.

Reklama

-----

Jean-Philippe Courtois - krótka biografia

W firmie Microsoft Jean-Philippe Courtois jest odpowiedzialny za planowanie strategiczne, sprzedaż i marketing produktów na całym świecie oraz za realizowanie inicjatyw technologicznych skierowanych do krajów Trzeciego Świata. Przed pełnieniem obecnej funkcji Jean-Philippe Courtois był dyrektorem zarządzającym Microsoft na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. W 1994 roku objął posadę szefa Microsoft Francja. Dla giganta z Redmond zaczął pracować w 1984 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje