Reklama

Bezprzewodowe numerki

Klawiatura notebooka nie jest narzędziem przystosowanym do ergonomicznych potrzeb osób, które często wprowadzają do komputera duże ilości danych liczbowych. Dbając o komfort użytkowników, Kensington oferuje klawiaturę numeryczną Wireless CalcPad. To przydatne urządzenie uwolni posiadaczy notebooków od uciążliwości pracy z niewygodnymi klawiszami w notebooku oraz potrzeby noszenia dodatkowego kalkulatora.

Kensington Wireless CalcPad ułatwia wprowadzanie danych liczbowych i jest funkcjonalnym, lekkim kalkulatorem o niewielkich wymiarach. Duże klawisze gwarantują wygodne wprowadzanie danych. Wśród 12 przycisków funkcyjnych znalazły się klawisze walutowe i klawisz przesyłający wynik działań do Excela. Dzięki wykorzystaniu technologii radiowej (27MHz), swoboda korzystania z urządzenia nie jest skrępowana żadnymi kablami ? wystarczy wetknąć odbiornik w port USB. Po zakończeniu pracy odbiornik schowa się w obudowie klawiatury, a gdy wyczerpią się akumulatorki, można naładować je łącząc z portem USB notebooka. Ponadto Kensington Wireless CalcPad może pełnić nie tylko rolę wygodnej, bezprzewodowej klawiatury numerycznej, ale też niezależnego od komputera, w pełni funkcjonalnego kalkulatora.

Reklama

W urządzeniu zintegrowano mechanizmy oszczędzania energii - klawiatura automatycznie wyłącza się po 4 minutach bezczynności. Cena urzadzenia wynosi 179 zł (4D)

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje