Reklama

Apple iPad 2 już pod koniec lutego 2011 roku

W ciągu najbliższych stu dni podwykonawca Foxconn zacznie dostarczać Apple drugą generację iPada. Informację taką podał tajwański serwis DigiTimes, powołując się na branżowe źródła. Pierwsza dostawa będzie rzekomo liczyć od 400 do 600 tysięcy urządzeń.

Reklama

Jak twierdzą informatorzy portalu, zaopatrzenie dla Apple mogłoby ruszyć już pod koniec lutego 2011 roku. Pierwotnie Apple planowało podjęcie masowej produkcji iPada drugiej generacji już w styczniu, jednak przesunęło ten termin w celu przeprowadzenia dodatkowych testów firmware'u urządzeń - donoszą źródła. Według szacunków tajwańskiego portalu informacyjnego, zapasy iPada pierwszej generacji starczą Apple na zaspokojenie popytu do końca marca.

Reklama

Oznaczałoby to, że również w przypadku iPada koncern przestawił się na typowy dla iPhone'a i iPoda touch roczny cykl odświeżania sprzętu. Przedsprzedaż iPada ruszyła w marcu tego roku w USA, a model z obsługą sieci UMTS pojawił się pod koniec kwietnia. W dziewięciu kolejnych krajach iPad był do kupienia od końca maja, a polska premiera tabletu odbyła się tydzień temu.

HeiseOnline

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: iPad | apple | Apple iPad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje