Reklama

N-Gage Truck w Polsce

W ramach targów Warsaw Game Show, które odbędą się 23 i 24 października w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, pojawi się N-Gage Truck, który jest elementem promocji konsoli N-Gage QD i mobilnej rozrywki podczas targów. Do tej pory ciężarówkę podziwiała prawie dwumilionowa publiczność, zwiedziło ją 207 454 osób, a 74 630 z nich zabawiło się w graczy.

Reklama

W ciągu dwóch dni na 40 m2 ciężarówki N-Gage miłośnicy gier będą mogli spróbować własnych sił w rywalizacji z innymi graczami, poznać tryb multiplayer N-Gage Arena oraz zmierzyć się z nowymi tytułami gier na konsolę. W ciężarówce na specjalnych stojakach umieszczono mobilne konsole N-Gage z najnowszymi grami. N-Gage Truck wyposażona jest w scenę i ekrany plazmowe, na których można oglądać zmagania zawodników, a wyspecjalizowana załoga zapozna nowicjuszy z tajnikami gier na konsoli N-Gage QD.

Reklama

Każdy, kto odwiedzi targi rozrywki, będzie miał możliwość wzięcia udziału w konkursie i zmierzenia się z najlepszymi. Na zwycięzców czekają nagrody.

Aby wziąć udział w niepowtarzalnej imprezie wystarczy odwiedzić targi Warsaw Game Show, które odbędą w dniach 23 i 24 października 2004 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie, od godz. 9.00 do 20.00.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy