Reklama

Znany serwis z napisami wystawiony na Allegro

Jeden z największych polskich serwisów z napisami - Napisy24 - został wystawiony na Allegro. Co skłoniło właściciela do sprzedaży?

Napisy24 to jeden z większych serwisów, oferujących polskie napisy do filmów. W 2009 roku Napisy24 razem z serwisem Hatak zostały wystawione na sprzedaż, jednak transakcja nie doszła do skutku.

Reklama

Właściciel rozważał wówczas powołanie spółki, do której miał dołączyć strategiczny inwestor. Punktem odniesienia były serwisy Nasza-Klasa, Spryciarze i Wykop, które dzięki inwestorom nie tylko przetrwały, ale zaczęły się szybko rozwijać.

Wygląda na to, że plany nie zostały zrealizowane. Napisy24 ponownie trafiły na Allegro. Aukcja obejmuje domenę, CMS, layout i bazę danych. Do opisu akcji zostały dołączone statystyki serwisu. Miesięcznie odwiedza go około 350 tys. unikalnych użytkowników, generując ponad 4 mln odsłon.

Właściciel tłumaczy decyzję o sprzedaży brakiem czasu i środków na rozwój. Przy okazji zachęca potencjalnych kupujących informacjami o zyskach, generowanych przez Napisy24 - poza reklamami sprzedawane są również konta premium.

Łukasz Michalik

Źródło: http://vbeta.pl

vbeta

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: allegro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje