Reklama

Zabił się dla zdjęcia na Facebooku

Jak wiele potrafisz zrobić dla fotki na Facebooku? Okazuje się, że są ludzie, dla których możliwość pochwalenia się zdjęciem w serwisie społecznościowym jest warta zaryzykowania zdrowia i życia. Najlepszym przykładem jest planking. Na czym polega ta zabawa?

Planking to nowa moda, polegająca na fotografowaniu się w dość nietypowej pozycji. Trzeba leżeć twarzą do ziemi, z wyprostowanymi nogami i rękami wzdłuż ciała. Uznanie plankujących jest tym większe, im bardziej nietypowe miejsce uda się znaleźć.

Reklama

Ponieważ zdjęcia internautów leżących z twarzą w piasku plaży nie robią na nikim wrażenia, poszukiwacze emocji i poklasku facebookowych znajomych są gotowi zrobić naprawdę wiele. Należał do nich liczący 21 lat Acton Beale z Australii. Acton zakończył poszukiwania miejsca do zrobienia fotki na swoim balkonie. Pech chciał, że balkon znajdował się na siódmym piętrze budynku, a Acton postanowił położyć się na barierce. Skutek okazał się łatwy do przewidzenia - upadek i natychmiastowa śmierć.

Polscy miłośnicy plankingu mają - na razie skromną - stronę na Facebooku. Niestety, planking zaczyna być, zwłaszcza poza granicami Polski, traktowany jako rodzaj sportu ekstremalnego i staje się coraz popularniejszy.

Łukasz Michalik

Źródło: http://vbeta.pl

vbeta

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zdjecie | Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje