Reklama

Za stara, by założyć sobie Facebooka?

Anna Stoehr urodziła się dokładnie w 1900 roku. Najstarsza mieszkanka stanu Minnesota postanowiła założyć konto na Facebooku. Niestety musiała skłamać odnośnie swojego wieku, gdyż programiści nie założyli, że tak wiekowe osoby będą się rejestrować na portalu.

Problem pojawił się już na samym wstępie. Formularz rejestracji umożliwia wybranie daty urodzenia, począwszy od 1905 roku. Anna Stoehr urodziła się natomiast pięć lat wcześniej. Ekipa Marka Zuckerberga najwidoczniej nie przewidziała, że użytkownik ich serwisu może być jeszcze starszy. Tym samym starsza pani była zmuszona do skłamania. A skoro musiała już to zrobić, odmłodziła się aż o 15 lat, przez co w jej profilu przy wieku widnieje liczba 99.
 
Anna Stoehr zainteresowała się nowymi technologiami po tym, jak Joseph Ramireza sprzedał jej 85-letniemu synowi telefon komórkowy. Od tego czasu sprzedawca regularnie spotyka się z Anną i tłumaczy jej kolejne kwestie związane z internetem. To właśnie dlatego postanowiła założyć sobie konto na Facebooku. Zainteresowana napisała nawet (na maszynie do pisania) list do Marka Zuckerberga, w którym nakreśliła swój problem.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje