Reklama

Wyciek reżyserowany

Jakiś czas temu w internecie pojawiło się nagranie filmu, w którym Paris Hilton uprawiała seks ze swoim byłym chlopakiem, Rickiem Solomonem. Paris Hilton jest członkiem bogatej rodziny właścicieli znanej sieci hoteli. Dodatkową popularność zdobyła przez udział w tzw. reality show. Sprawa "wycieku wideo" ta jest powodem kilku procesów sądowych.

Ostatnio Solomon oskarżył kilka osób o bezprawne udostępnienie nagrania w sieci. Solomon, który sprzedaje prawa do obejrzenia tego filmu za 50 USD twierdzi, że nielegalni konkurenci robią to taniej i "psują mu interes". Ci ostatni bronią się twierdząc, że mają zgodę na rozpowszechnianie wydane przez bohaterkę filmu. Przy okazji wyszło na jaw, że rzekomo "spontaniczne" zachowanie się przed kamerą bylo przez Paris i Solomona reżyserowane. Przykładowo - Paris wypychała Solomona z kadru, aby jej nie zasłaniał.

Reklama

To nie jedyny proces w tej sprawie. Takze i Paris Hilton sądzi kilka firm za udostępnienie nagrania. Wytoczyła także proces Solomonowi, który - jak uważa - jest źródłem wycieku. W odpowiedzi Solomon wytoczyl proces jej ojcu domagając się 10 mln USD odszkodowania, za to, że tatuś publicznie stwierdził, że Solomon chodzi z jego córką tylko po to aby zrobić karierę.

Morał: Jeśli jesteś sławny - uważaj na internet.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: udostępnienie | Paris Hilton | wyciek | paris

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje