Reklama

Sześć milionów z sieci

Sześć milionów złotych - tyle wyniosła wartość największego kredytu udzielonego klientowi indywidualnemu przez internet za pośrednictwem portalu finansowego Money.pl. "Mega kontrakt, który został zawarty w kwietniu 2004 r. jest nie tylko rekordowym w Money.pl, ale najprawdopodobniej jest to najwyższy kredyt indywidualny udzielony poprzez internet w historii polskiej e-bankowości" - powiedział Piotr Krawiec, dyrektor ds. marketingu i PR w Money.pl.

"Niestety, wszelkie informacje dotyczące zarówno kredytobiorcy, jak i kredytodawcy są objęte tajemnicą bankową i nie możemy ich ujawniać" - dodał Krawiec.

Reklama

Sześciomilionowy kredyt jest rekordem, jednak duże, jednostkowe kontrakty zdarzają się coraz częściej na Money.pl. W styczniu 2004 Franfinance Polska, lider w zakresie leasingu w Europie, po miesięcznej obecności na platformie finansowej Money.pl, pozyskał klienta, któremu udzielił leasingu na kwotę 1,5 mln zł. W marcu 2004 ta sama firma powtórzyła sukces z początku roku, choć tym razem na mniejszą skalę - pozyskując kolejnego klienta i udzielając mu leasingu na kwotę 600 tys. zł.

(źródło: Web Express: http://news.di.com.pl. Opracował: kg

Dowiedz się więcej na temat: krawiec | kredyt | internet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje