Reklama

Skill Builder po polsku

WiedzaNet (Centrum Kompetencyjne e-learning w Qumak-Sekom S.A.) zakończyło prace nad polskojęzyczną wersją platformy Skill Builder DX, która po testach przeprowadzonych w grudniu 2001 roku przez NETg, dostępna jest w katalogu produktów WiedzaNet od początku 2002 roku.

Skill Builder DX to platforma, która pozwala na optymalizuję zarządzania i przeprowadzenia szkoleń dużych grup pracowników. Platforma została opracowana na podstawie metodologii NETg i była testowana zgodnie z wewnętrznymi normami.

Reklama

Charakterystyczną cechą platformy Skill Builder DX jest możliwość tworzenia indywidualnych ścieżek szkolenia. Ścieżki szkolenia zawierają unikalne informacje o korzystaniu z rozwiązania jak i postępach w nauce, jakie poczynili poszczególni studenci.

Proces nauki z wykorzystaniem polskiej wersji platformy Skill Builder DX może być dostosowany od wiedzy poszczególnych użytkowników. Modelowy proces nauki rozpoczyna się od testu wstępnego, po ukończeniu którego dla każdego studenta jest tworzona własna ścieżka szkolenia. Ścieżka zawiera partie materiału, które były słabo lub zupełnie nieznane studentowi. Po wykonaniu ćwiczeń i symulacji zawartych w rekomendowanym materiale edytowany jest test końcowy. Pozwala on na ocenę postępów studenta i wygenerowanie partii materiału, które nie zostały opanowane wystarczająco dobrze. W rezultacie zostanie utworzona zmodyfikowana, indywidualna ścieżka szkolenia, która ma za zadanie zebranie w jednym miejscu tych partii materiału, które wymagają powtórzenia.

Platforma Skill Builder DX pozwala na korzystanie z wysokiej jakości kontentu (kursów), który zawiera liczne ćwiczenia i symulacje, tak aby była możliwa nauka umiejętności praktycznych poruszanych zagadnień. Proces nauki wspomagany przez rozwiązania informatyczne wymaga odpowiedniego zainteresowania i zaangażowania studentów. Liczne ćwiczenia praktyczne i symulacje zawarte w kursach oferowanych przez WiedzaNet pozwalają te dwa istotne elementy skutecznej nauki osiągnąć.

Platforma Skill Builder DX jest dostępna na stronie internetowej: www.wiedzanet.pl wraz kursem demonstracyjnym, który to zestaw pozwala na zapoznanie się z działaniem tego bardzo praktycznego narzędzia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: szkolenia | Qumak-Sekom SA | Platforma Obywatelska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje