Reklama

Rekord na Facebooku. Kto ma 60 mln fanów?

Wśród amerykańskich celebrytów jest kilka osób, które dobrze wiedzą, jak promować się w sieci (lub dobrze płacą komuś, kto to wie). Raper Eminem właśnie pobił rekord: stał się pierwszą w historii osobą, której fanpage przekroczył 60 mln lajków.

Eminem niewątpliwie należy do gwiazd, które nie mają kłopotów z promowaniem się w serwisach społecznościowych. Od dawna jest właścicielem jednego z najpopularniejszych fanpage'ów na Facebooku, nie gorzej radzi sobie w serwisie YouTube. Raper właśnie pobił kolejny rekord: został pierwszą w historii Facebooka osobą, która zdobyła 60 mln fanów. Wciąż daleko mu do niektórych fanpage'ów firmowych: Facebook for Every Phone ma 117 mln fanów, więcej niż Eminem mają też Facebook, Texas HoldEm Poker i YouTube.

Inne niezwykle popularne na Facebooku gwiazdy to Rihanna (59,4 mln fanów), z którą Eminem wykonywał "Love the Way You Lie", Shakira (53, 3 mln), Lady Gaga (53 mln) i Michael Jackson (51,1 mln).

Na Twitterze układ sił wygląda trochę inaczej. Najpopularniejszą ćwierkającą gwiazdą jest Lady Gaga (27,7 mln obserwujących). Zaraz za nią jest Justin Bieber, młodzieniec, który bez internetu nigdy by nie zaistniał w naszej świadomości, a którego wpisy na Twitterze śledzi 25,7 mln osób. Eminem ma w tym serwisie marne 11,8 mln obserwujących.

Reklama

Marta Wawrzyn

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Facebook | Eminem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy