Reklama

Przełom w robieniu zakupów? Przewodnik po aplikacji Rossman

Niedopinający się portfel, w którym nie mieści się gotówka to już przeszłość. Karty lojalnościowe odchodzą bowiem do lamusa. Co je zastępuje? Oczywiście aplikacje. Te jednak oprócz zniżek, programów punktowych czy specjalnych rabatów mają znacznie większe możliwości. Możemy bowiem planować zakupy, sprawdzać dostępność towaru, a nawet… działać charytatywnie.

Wielu z nas chętnie korzysta ze zniżek i promocji, jakie zapewnia aplikacja drogerii Rossmann. Jednak jej twórcy nie poprzestali na kuponach i rabatach. Mając na uwadze wygodę użytkowników, znane narzędzie przeszło porządny lifting. Czy nowa wersja to przełom w robieniu zakupów?

Wszystko pod ręką

Ekran główny aplikacji został podzielony na dwa tryby: "Planuję zakupy" oraz "Jestem w drogerii", co pozwala użytkownikowi szybko i sprawnie poruszać się pomiędzy funkcjonalnościami. Dla wygody ulepszona została wyszukiwarka. Unowocześniony mechanizm sugestii został oparty na tagach oraz rankingach wyszukiwania we własnych źródłach przez właściciela czy właścicielkę telefonu. W łatwy sposób można także dodać do swojej listy ulubione produkty. Tryb "poza drogerią", działa bez zarzutu dzięki użytym nowym technologiom (o których mowa niżej).

Reklama

Po wejściu do aplikacji użytkownik ma szybki dostęp do kart z ofertą produktową. Ta jest nie tylko spersonalizowana, ale także dostosowana do segmentów użytkowników. Co można znaleźć na głównym ekranie? Między innymi są to karty "Sprawdź, czy się nie kończy", "Zobacz, co kupują inni",  "Historia Listy+" oraz "Twoje ulubione".

Powyższe funkcje znacznie ułatwią zakupy już na etapie planowania. Przemyślenie listy zakupów jeszcze przed przyjściem do drogerii to nie tylko wygoda i pewność, że o niczym nie zapomnimy, ale także możliwość uzyskania indywidualnego rabatu.

Planowanie: wygoda i użyteczność

Nowoczesne funkcje zmieniły aplikację w przydatnego asystenta zakupowego. Dzięki opcji "Planuję zakupy" można nie tylko dokładnie zastanowić się nad tym, czego potrzebujemy. W prosty sposób można zbudować swoją Listę+, a następnie zrealizować ją w drogerii.

Zrobienie listy zakupów jest powszechnie znaną funkcją, całkiem unowocześnione zostały jednak metody jest uzupełniania. Te odbywają się z wykorzystaniem nowych technologii. Potrzebne produkty możemy bowiem znaleźć poprzez unowocześnioną wyszukiwarkę nie tylko za pomocą głosowych poleceń, ale także przy użyciu skanera. Dużym ułatwieniem dla zapominalskich będzie opcja przypomnienia o kończących się produktach w karcie "Sprawdź czy się nie kończy". Wszystkie pozycje można łatwo dodać do Listy+. Przy spełnionym warunku 5 różnych produktów na liście, użytkownik może wygenerować rabat. Planowanie z aplikacją daje więc możliwość zapłacenia mniejszej kwoty przy kasie. Co więcej,  produkty z Listy+ możemy udostępnić innemu użytkownikowi, na przykład po to, by poprosić go o zrobienie dla nas zakupów.

Zakupy znacznie prostsze

Ale planowanie i możliwość uzyskania rabatów to nie jedyne nowe funkcje w zmodernizowanej aplikacji Rossmann. Okazuje się, że narzędzie jest także przydatne podczas zakupów stacjonarnych. W jaki sposób?

Kto z nas nie doświadczył błąkania się między regałami w poszukiwaniu kosmetyku? Zrealizowanie Listy+ jest znacznie prostsze po włączeniu trybu "Jestem w drogerii". Po uruchomieniu go w pierwszej kolejności wyświetlane są moduły pozwalające na sprawne przeprowadzenie zakupów. Użytkownik otrzymuje bowiem dostęp do wirtualnej karty i zaplanowanych na Liście+ zakupów. Te ostatnie ułożą się zgodnie z układem regałów oraz półek w danym sklepie. Wystarczy palcem najechać na wybrany produkt, a aplikacja wyświetli jego dokładną lokalizację.

Nowa aplikacja Rossmanna przeszła solidny lifting, stając się wszechstronnym narzędziem ułatwiającym zakupy i umożliwiającym uzyskanie dodatkowych, spersonalizowanych zniżek. Jej obsługa jest na tyle prosta, że wystarczy kilka chwil, by bez problemu zorientować się we wszystkich funkcjach.

Artykuł we współpracy z siecią drogerii Rossman

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje