Reklama

PHP.spinacz: Nowe działy

Serwis internetowy PHP.spinacz.pl wzbogacił się o dwa nowe działy. Pierwszym z nich jest "Przegląd sieci". Prezentowane są w nim codziennie odnośniki do różnych ciekawych materiałów dotyczących w głównej mierze technik, narzędzi i sztuczek przydatnych dla osób programujących serwisy www.

Drugi dział nosi nazwę "Projekty" i zawiera adresy, wraz z krótkimi opisami, najlepszych darmowych projektów opartych na PHP. Ta sekcja serwisu ułatwia dostęp do najlepszego oprogramowania wyróżniającego się wśród innych tego typu aplikacji. Ma to być pomoc dla użytkowników, którzy napotykają problemy ze znalezieniem odpowiedniego do ich potrzeb systemu w gąszczu rozwiązań dostępnych w sieci.

Reklama

PHP.spinacz.pl jest serwisem przeznaczonym dla grupy osób, które już piszą w PHP jak i dla tych początkujących. Autorzy chcą, aby był on miejscem, gdzie programista znajdzie informacje dotyczące sposobów i stylów programowania, różne ciekawe nowinki związane z programowanie aplikacji internetowych, będzie miał możliwość kontaktu z innymi osobami zajmującymi się podobnymi tematami. Jednak nie ograniczają się oni tylko i wyłącznie do samego PHP. W serwisie znajdują się również informacji związanych z trendami, technikami i nowościami w dziedzinie programowania aplikacji internetowych (MySQL, SQL, XML).

W skład serwisu wchodzą następujące działy:

* Porady - krótkie opisy problemów i ciekawych zagadnień, również aktualizowane przez użytkowników.

* Praca - unikalna baza danych osób poszukujących etatowej i dorywczej pracy.

* Forum - forum dyskusyjne, gdzie można wymienić się informacjami z innymi użytkownikami lub znaleźć odpowiedź na różne problemy, które pojawiają się przy pisaniu aplikacji na potrzeby Internetu

* Przegląd sieci - codzienna porcja odnośników do ciekawych materiałów w sieci związanych z oprogramowywaniem serwisów internetowych.

* Archiwum, czyli baza danych wszystkich tekstów i nowinek, które pojawiły się w serwisie.

http://php.spinacz.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: przegląd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje