Reklama

Odszukaj szkolną miłość

Ruszyła witryna Szkolnelata.pl. Zasada działania serwisu jest prosta: użytkownik, po wstępnej rejestracji, odszukuje swoje szkoły i sprawdza czy zarejestrowali się tam już jego znajomi "z ławki". Można także samemu dodać dane swoje lub innych szkolnych przyjaciół. Można zobaczyć wprowadzone przez byłych uczniów informacje, a także nawiązać z nimi kontakt.

Reklama

Pomysłodawcy całego przedsięwzięcia umieścili na stronach serwisu nazwy ponad 20 tys. szkół (podstawowych, średnich i wyższych). Po rejestracji w swojej szkole użytkownik zyskuje dostęp do 'klubu szkolnego'. Znajdują się tam: forum szkoły (gdzie społeczność szkolna może się komunikować), informacje o zjazdach absolwentów (można dodać zjazd, który już był zorganizowany, załadować zdjęcia), wspomnienia szkolne (te dobre i te złe) i inne ciekawe rzeczy, np. stare szkolne zdjęcia grupowe. Można również zobaczyć profile wszystkich uczniów, którzy zarejestrowali się w danej szkole i wysłać do nich list lub wiadomość SMS. Cała korespondencja odbywa się za pośrednictwem serwisu.

Reklama

Serwis jest bezpłatny, jeśli chcemy zarejestrować się do swoich szkół i zobaczyć, kto z naszych przyjaciół jest już zarejestrowany. Jeśli jednak chcemy nawiązać kontakt z kimś dawno nie widzianym, odszukać go - musimy płacić roczny abonament. Symboliczna opłata wynosi 12 złotych na rok. Dzięki temu użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez serwis.

http://szkolnelata.pl/

(Źródło: Web Express: http://www.weinfo.pl/)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kontakt | użytkownik | szkoły | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje