Reklama

Nietypowy mecz piłkarski

Internetowe serwisy zajmujące się sprzedażą wszelakich dóbr wychodzą ze skóry aby przyciągnąć klienta właśnie do siebie. Na iście diaboliczny pomysł wpadła angielska firma FHM zajmująca się sprzedażą erotycznych zdjęć i filmów z udziałem brytyjskich modelek. Postanowiła bowiem wykorzystać inną namiętność potencjalnych klientów tegoż serwisu. A jaką?

Dwadzieścia modelek zostało ubranych w koszulki 20 klubów angielskiej ekstraklasy piłkarskiej i zgodnie z terminarzem tej ligi rozgrywają ze sobą "mecze". Ale ponieważ wynik takiego meczu zależy od głosów oddanych przez internautów na jedną z reprezentujących klub dwóch modelek - wyniki i tabela są zupełnie inne niż ta prawdziwa. To nie wszystko. Na stronie pojawiają się różne atrakcje. A to film wideo na którym panienki skaczą ze spadochronami, a to jakiś inne sportowe wydarzenia. Na Gwiazdkę pojawił się na stronie filmik wideo z meczu, w którym panienki kopią piłkę. Ponieważ jednak przepisy nie zezwalają na grę w tej samej drużynie zawodniczek w różnych koszulkach - mecz, który możecie zobaczyć na stronie: http://www.fhm.com/site/championship/video_scenes.asp?vid=3 (format MOV, wielkość pliku ok. 11 MB) jest powiedzmy, hmmm.. nietypowy.

Reklama

A swoją drogą - strona zadaje kłam stereotypowej opinii, mówiącej że mieszkanki Wysp Brytyjskich do najładniejszych nie należą.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: mecz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje