Reklama

Modne internetowe radio

Interactive Marketing Partner Polska uruchomił internetowe radio dla polskiego portalu Fashion TV (http://www.ftv.pl), związanego z popularną francuską stacją telewizyjną zajmującą się modą. Użytkownicy portalu mogą słuchać nadawanego na żywo przez całą dobę przekazu FTV radio Paris. Internetowe radio uruchamiane jest w oddzielnym oknie typu pop-up, może więc uprzyjemniać internautom czas nawet po odwiedzeniu portalu FTV.pl.

Do emisji przekazu radiowego w Internecie wykorzystana została technologia strumieniowej transmisji danych pracująca na bazie oprogramowania WindowsMedia 8.

W przypadku FTV radio, prędkość transmisji wynosi 32 kbps (kilobity na sekundę). Oznacza to w praktyce, że radia mogą słuchać nie tylko użytkownicy stałych łączy czy linii ISDN, ale także analogowych modemów o prędkości 33,6k i 56k.

FTV radio to uzupełnienie dla transmitowanego również na żywo i przez 24 godziny na dobę przekazu telewizyjnego Fashion TV, który IMP Polska uruchomiła na początku 2001 roku jako pierwsze tego typu rozwiązanie w polskim Internecie.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: fashion | słuchać | radio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje