Reklama

Małolaty w FBI

FBI przyjęło w swoje szeregi trzy czternastolatki, których zadaniem będzie przeszkolenie agentów w zakresie typowego dla młodych dziewcząt zachowania w Internecie. Czternastolatki będą uczyć agentów sposobu porozumiewania się młodych dziewcząt w oparciu o wyrażenia z pism młodzieżowych i środowiska

Szkolenie ma być częścią programu FBI Operation Innocent Image, którego celem jest wytropienie pedofilów i handlarzy dziecięcą pornografią, którzy polują w Internecie na nieletnie dziewczyny. Trzy przyjaciółki, Karen, Mary i Kristin, trafiły do FBI po tym, jak ojciec jednej z nich - agent zaangażowany w śledztwo przeciwko pedofilii - podglądnął rozmowę córki z koleżanką na komunikatorze internetowym i nie był w stanie zrozumieć, co napisała.

Reklama

W pierwszym dniu szkolenia wszyscy agenci doznali druzgocącej klęski. Jeden z agentów upierał się przy tym, że Justin Timberlake był bardziej popularny, niż Destiny´s Child. Z kolei drugi nie mógł zupełnie pogodzić się z faktem, że w opinii dziewcząt zaspół Led Zeppelin nie był "cool". Oceniając osiągnięcia agentów, Mary powiedziała: "Oni wyglądają, jakby kompletnie nic nie wiedzieli".

(4D)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małolat | FBI

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje