Reklama

Kevin - NIE ŻYJE! Kolejny przekręt na Facebooku

Facebookowi oszuści nie próżnują i co chwilę wymyślają nowy kontrowersyjny temat by przekonać nas do klikania w opublikowany link. O ile niektóre są dość nieprawdopodobne (jak ten o czterech mężczyznach, którzy mieli od czasów II Wojny Światowej siedzieć zamknięci w bunkrze) to na inne już łatwiej się złapać. Tym razem postanowiono uśmiercić kogoś znanego, konkretnie Macaulay'a Culkina.

Reklama

Aktor znany przede wszystkim z komedii "Kevin sam w domu" nie ma łatwego życia na Facebooku. W tym roku został "uśmiercony" już dwukrotnie (a trzy razy w ogóle). Jednak jego fanów uspokajamy. Popularny Kevin żyje, a informacja pojawiająca się na tablicach portalu społecznościowego to kolejny przekręt.
 
Kliknięcie w link podobno pozwoli nam zobaczyć nagrany telefonem filmik, na którym aktor przedawkował narkotyki. Oczywiście nie ma tam żadnego filmu tylko strona, na której musimy wpisać swój numer telefonu by otrzymać kod, który dopiero go odblokuje. Oczywiście ostrzegamy: jeśli zobaczycie gdzieś taką informację (lub trochę inny jej wariant) nie klikajcie w nią! Gdy to zrobicie, post automatycznie udostępni się na waszej tablicy i tym samym przyczynicie się do rozpowszechniania scamu.

Źródło informacji

instalki.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Facebook | bezpieczeństwo facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje