Reklama

Imagine Cup 2010 - Teraz Polska!

Następny rok będzie dla Imagine Cup wyjątkowy - finał rozegra się nie gdzie indziej, a w naszym kraju. Tym samym dołączyła do zaszczytnego grona takich miast jak Barcelona, Yokohama, Sao Paulo, Delhi, Seul i Paryż. O organizacji następnego finału w Polsce zadecydowało nie tylko zaangażowanie polskiego oddziału oraz tak znanych nazwisk jak Lech Wałęsa oraz Andrzej Wajda, który wspierali tę inicjatywę, ale przede wszystkim sukcesy naszych studentów.

Reklama

Podczas ceremonii zamknięcia finałów w Kairze, wicepremier Waldemar Pawlak oraz dyrektor polskiego oddziału Microsoft, Jacek Murawski, oficjalnie zaprosili studentów z całego świata do naszej ojczyzny. - Mam przed sobą wiele nieprzespanych nocy, zastanawiając się, jak przygotować równie efektowny finał - odniósł się z żartem do ceremonii zamknięcia Imagine Cup odbywającej się pod piramidami Jacek Murawski. - Mam nadzieję, że przyszłoroczne finały konkursu będą doskonałą okazją do twórczego wykorzystania potencjału studentów oraz zainspirowania młodych ludzi do aktywności w obszarze nowoczesnych technologii i technik informatycznych - podsumował Waldemar Pawlak.

Pora na Ciebie!

- To oczywiste, że twórców najbardziej innowacyjnych technologii jutra nie znajdziemy w salach konferencyjnych, tylko w akademikach - dopinguje studentów Joe Wilson. Jak zatem pomóc swojej kreatywności, przy okazji zdobywając nagrody pieniężne?

IMAGINE CUP 2010 - TERAZ POLSKA!JESTEŚ STUDENTEM? ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE IMAGINE CUP 2010 I PODEJMIJ WYZWANIE!Doskonale opisała to drużyna z Brazylii, która zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Projektowanie Gier - "Pewne rzeczy są niemożliwe. Z drugiej strony spójrzcie za siebie (pokazał na piramidy Brazylijczyk - przyp. red.). To także wydawało się niemożliwe do zbudowania". Pozostaje jedynie spróbować.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wyzwanie | pora | Microsoft | finał | projektowanie | studenci | "Imagine" | Imagine

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje