Reklama

Google się umuzycznia. Graf wiedzy z nowymi funkcjami

Graf wiedzy to nowy sposób wyszukiwania informacji w przeglądarce Google. Usługa ta została właśnie wzbogacona o nowe możliwości, które powinny ucieszyć przede wszystkim entuzjastów muzyki.

Graf wiedzy od tej pory potrafi wyświetlać wszystkie utwory powiązane z wybranym artystą. Wystarczy w Google wpisać jego nazwę i dodać frazę "utwory", by wyświetliła się cała twórczość wybranego muzyka. Po kliknięciu na utwór jesteśmy przenoszeni do szczegółowych wyników wyszukiwania na jego temat. Na pierwszym miejscu wyświetla się oczywiście klip z YouTube, który możemy odtworzyć jednym kliknięciem.

Graf wiedzy wyświetla także albumy wykonawcy, informacje na ich temat oraz powiązanych artystów - np. tych, którzy posiadają podobny styl muzyczny lub często występują razem na scenie. Trzeba przyznać, że Google coraz bardziej dopieszcza swoją przeglądarkę, umożliwiając dostęp do wielu informacji w bardzo prosty sposób. Graf wiedzy jest dobitnym tego przykładem i z pewnością w przeciągu kolejnych miesięcy doczekamy się nowych funkcji z nim związanych.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Google | graf wiedzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje