Reklama

Google+ rośnie w siłę

Google+ stało się powszechnie dostępnym dobrem w internecie, co dosyć szybko przełożyło się na kolejną porcję nowych użytkowników. Wzrost był na tyle duży, że część ludzi postanowiła przyjrzeć się z bliska najnowszemu portalowi.

Według Experian Hitwise, ruch na Google+ w tym tygodniu zwiększył się do 15 milionów odsłon, co daje wzrost o 1269 procent w porównaniu do 1,1 miliona z zeszłego tygodnia. Warto zaznaczyć, że wartości te dotyczą tylko stacjonarnych odwiedzin, nie zaś tych dokonanych przy pomocy aplikacji stworzonych dla systemów Android i iOS.

Reklama

Ruch na stronie jest tylko jednym z czynników świadczących o życiu portalu. Z ostatnich przepowiedni jak do tej pory nieomylnego Paula Allena wynika, że Google+ zyskuje dwa miliony nowych użytkowników każdego dnia i może się obecnie pochwalić okrągłymi 50 milionami.

Wyniki Google+ wyglądają jednak blado w porównaniu z Facebookiem, który z 800 milionami użytkowników i kolejnymi zmianami na stronie jest bezdyskusyjnym władcą królestwa portali społecznościowych.

Źródło informacji

gizmodo.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Google | google +

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje