Reklama

Google Photos wprowadza nowe funkcje

Amerykański gigant i właściciel największej internetowej wyszukiwarki planuje wprowadzić zmiany w swoim albumie Google Photos.

Główny prowadzący projektu Google Photos wystosował niedawno spory wpis na Twitterze. Z jego treści oraz komentarzy jasno wynika, że już niebawem otrzymamy sporo nowych funkcji, które mogą przypaść do gustu użytkownikom usługi.

Reklama

Jedną z nowości ma być funkcja ręcznego oznaczania twarzy, która pozwala na ręczne dodanie osoby na zdjęciu, jeśli ta nie została rozpoznana przez specjalne algorytmy.

Kolejną zmianę ma przynieść specjalna wyszukiwarka zdjęć na urządzenia mobilne. Podobnie jak jej odpowiednik przeglądarkowy, ma ona wspomóc nas w dokładnym przeszukiwaniu bazy zdjęć.

To zresztą nie jedyne funkcje przeniesione z wersji desktopowej do tej mobilnej. Podobnego losu ma doczekać się także możliwość edytowania znaczników, segregacji czasowej, a także usuwania zdjęć. Mowa oczywiście o wersji na Androida (większość tych funkcji jest już dostępna na urządzenia Apple).

Na obecną chwilę nie wiadomo kiedy nowości trafią do aplikacji. Wszystko jednak wskazuje, że pierwszych zmian możemy spodziewać się już niebawem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Google | urządzenia mobilne | komputery | przeglądarka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje