Reklama

Facebook wprowadzi nową oś czasu?

Facebook już od jakiegoś czasu pracuje nad nową osią czasu, która ma zostać pokazana szerszej publiczności 7 marca. W Nowej Zelandii część osób dostała już jednak możliwość przetestowania nowego rozwiązania, dzięki czemu możemy wysnuć pewne wnioski na temat nowego wyglądu najpopularniejszego serwisu społecznościowego.

Największą zmianą w stosunku do aktualnej wersji jest fakt, że oś czasu będzie zawierać jedną kolumnę, a nie dwie, jak dotychczas. Nie zmienia to jednak faktu, iż zajmie ona 2/3 szerokości strony. Przemodelowaniu ulegną także zakładki aktywności, znajomych, miejsc, zdjęć oraz kliknięć "Lubię to". Domyślnie będą one zwinięte i aby je obejrzeć, trzeba będzie na nie kliknąć. 

ReklamaZupełną nowością będzie także przycisk "Lubię to", umiejscowiony przy artykułach, które wrzucimy na naszą tablicę. Cóż w tym nowego? Ano funkcja będzie przenosiła nas na oficjalny profil strony, której materiał opublikowaliśmy, a kliknięcie "Lubię to" spowoduje, że zostaniemy jej fanem. Rewolucji nie ma, ale jest to pewne udogodnienie dla użytkowników i dodatkowe pole do manewru dla administratorów stron.

Źródło informacji

instalki.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Facebook | oś czasu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje