Reklama

"Robot WALL-E" w aucie naładuje sprzęt elektroniczny

Za dużo elektroniki w samochodzie? W razie braku prądu na ratunek ma nam przyjść specjalny rozdzielacz samochodowy.

Coraz częściej podczas jazdy samochodem korzystamy z kilku urządzeń elektronicznych: telefonu, nawigacji czy przenośnego odtwarzacza DVD. W przypadku dalszej podróży w kilka osób mamy w kabinie dużo większą ilość sprzętu. W efekcie nierzadko powstaje potrzeba podłączenia do gniazda zapalniczki dwóch urządzeń jednocześnie. Z tego względu standardem stają się auta, które zapewniają dostęp do jednego gniazda ładowania dla osób z przodu oraz drugiego dla pasażerów, którzy siedzą na tylnej kanapie.

Reklama

Co jednak zrobić, gdy dysponujemy samochodem z jednym gniazdem zapalniczki? Nie ma problemu - wystarczy specjalny rozdzielacz samochodowy firmy Hama, który z wyglądu przypomina malutką lornetkę lub... sympatycznego robota WALL-E ze znanego filmu wytwórni Pixar. Niemiecki produkt umożliwia podłączenie do jednego gniazda zapalniczki samochodowej dwóch urządzeń.

Jeśli dysponujemy autem z dwoma gniazdami, to oczywiście również możemy rozszerzyć ich funkcjonalność - o jeden lub dwa dodatkowe wtyki. Oczywiście w tym celu trzeba wyposażyć się w dwa rozdzielacze. Dzięki temu podczas jazdy będziemy mogli bez przeszkód zasilać nawigację, telefon, radio CB oraz oglądać filmy na odtwarzaczu DVD - wszystko w tym samym czasie.

Kontrolka LED umieszczona na rozdzielaczu informuje o poprawnym ładowaniu podłączonych urządzeń. Rozdzielacz Hama ma czarny, uniwersalny kolor, który sprawdzi się w każdym samochodowym wnętrzu. Zwiększenie funkcjonalności naszego auta to stosunkowo niewielki wydatek. Sugerowana przez producenta cena sprzedaży rozdzielacza Hama wynosi 39,90 zł. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sprzęt elektroniczny | wall

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje