Reklama

Pralka z WiFi - Samsung Arno WF12F9E6P4W

Samsung próbuje udowodnić, że połączenie pralki z siecią ma sens i daje nam zupełnie nowe możliwości, oszczędza czas i pieniądze. Czy to rzeczywiście prawda?

Reklama


Chyba każdemu z nas zdarza się włączyć pranie, ale nie mieć siły rozwiesić ubrań. Leżą więc kilka godzin w bębnie, a potem są tak pomięte, że trudno je wyprasować. Wiedząc, że niedługo wrócimy do domu, możemy włączyć pranie za pomocą smartfona.  Pranie  będzie gotowe, jak tylko się pojawimy. Dzięki systemowi Smart Control cały proces prania - od włączenia do końca - możemy kontrolować na przykład przez smartfon lub tablet. Na zakończenie pralka wyśle nam sygnał, że ubrania są gotowe do rozwieszenia.

Reklama

Nowa pralka Samsung została wyposażona w Smart Check, czyli automatyczny system monitorowania błędów. Smart Check wykrywa i diagnozuje problemy na wczesnym etapie oraz proponuje najlepsze rozwiązanie.  Dzięki temu ani my, ani wezwany serwisant z firmy Samsung nie traci czasu na szukanie usterki. Funkcja Smart Check współpracuje z funkcją Smart Control, przesyłając powiadomienia na nasz smartfon, gdy tylko pojawią się jakiekolwiek kłopoty.
  Nowa pralka Arno WF12F9E6P4W zmieścimy w niej aż 12 kg prania. Pralka wyposażona jest w funkcję Smart Load Sensing, przez co  automatycznie analizuje ciężar prania i wykorzystuje tylko niezbędną ilość energii i wody.

Aby system Smart Control mógł działać musimy mieć w domu bezprzewodowy dostęp do internetu. Natomiast sygnały z naszej pralki możemy odbierać na urządzeniach z systemem Android lub iOS.
Sprzęty gospodarstwa domowego Samsung wyposażone w łącze Wi-Fi zwiększają naszą kontrolę nad tym, co dzieje się w domu - nawet gdy nas tam nie ma.


INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Samsung Arno WF12F9E6P4W | pralka | AGD przyszłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje