Reklama

Platinet Bottle Opener - pendrive dla piwoszy

Nie macie jeszcze pomysłu na prezent? W takim razie warto zainteresować się unikalnym połączeniem jakże przydatnego gadżetu w postaci otwieracza do butelek i... pamięci flash!

Platinet Pendrive USB 2.0 Bottle Opener 4GB Eego soft - tak brzmi pełna, zbyt długa nazwa gadżetu. Kryje się pod nią niepozorny pendrive, który może nie szokuje pojemnością czy osiągami, które i tak ograniczałby interfejs USB 2.0, ale na pewno nadrabia te braki stylem i funkcjonalnością. Pendrive jest wykonany z utwardzanej stali, a więc powinien być trwały i dobrze chronić nasze dane podczas imprez.

Reklama

W komplecie użytkownik otrzymuje również oprogramowanie Eego. Jak na razie działa ono tylko pod Windows, ale wkrótce ma być wersja również dla MacOS X. Soft pozwala m.in. na odtwarzanie plików muzycznych, pisanie/wysyłanie SMS-ów, robienie kopii zapasowej danych z pendrive'a, zarządzanie kontaktami. Daje też bezpośredni dostęp do Skype'a, Twittera i wielu popularnych gier.

Sporą funkcjonalność można rozszerzyć za pośrednictwem widgetów, a zgromadzone dane zaszyfrować (AES). Oczywiście to nie dzięki dobroci producenta możemy z tego wszystkiego korzystać.

Cena nietypowego otwieracza do butelek, który jest w stanie pomieścić 4 GB danych, wynosi 39,90 zł.

http://gadzetomania.pl/

Gadżetomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje