Reklama

Motorola ACTV jak osobisty trener fitnessu

Motorola ACTV to gadżet, który sprawi, że zapomnicie o swoim dotychczasowym trenerze fitnessu. Poniżej znajdziecie pierwsze wrażenia z jego użytkowania.

Na targach Mobile World Congress 2012 Motorola nie zaprezentowała żadnych rewolucyjnych nowości. Można było natomiast przyjrzeć się wszystkim flagowym produktom amerykańskiego giganta, wśród których nie zabrakło m.in. smukłego smartfona Razr, pomysłowego Atrixa, pancernych modeli Defy Mini czy mocnego tabletu Xoom 2. Moją uwagę zwrócił jednak gadżet z pogranicza świata odtwarzaczy mp3 i zabawek sprzedawanych na corocznych odpustach.

Reklama

Motorola ACTV to pełnokrwisty sprzęt, który z powodzeniem może spełniać kilka różnych funkcji. Gadżet o wymiarach 46 na 46 na 9,6 mm może być wykorzystywany jako klasyczny odtwarzacz mp3 (wbudowane 8 lub 16 GB przestrzeni na dane), choć pełnię jego możliwości docenią osoby dbające o własną sylwetkę. Ten przypominający iPoda Nano, tyle że z wbudowanym GPS-em, twór nie tylko zapisze przebieg trasy biegu czy liczbę spalonych kalorii. Wbudowany pulsometr przy pomocy bezprzewodowych słuchawek dokona pomiaru naszego tętna. Co więcej, po wyjściu z siłowni, Motorola ACTV zacnie będzie prezentować się nad nadgarstkiem jako nowoczesny, a jednocześnie niepozbawiony elegancji zegarek.

Wykonanie urządzenia jest znakomite. Ekran o przekątnej 1,6 cala (176 na 220 pikseli) jest pokryty szkłem Gorilla Glass, dzięki czemu wszelkie urazy mechaniczne nie są mu straszne. Można mieć pewność, że ACTV dotrzyma kroku nawet najbardziej wymagającym atletom. Jakość oferowanego dźwięku nie powala co prawda na kolana, chociaż to nie ona jest najważniejsza podczas morderczego reżimu treningowego.

Motorola ACTV jest kompatybilna z funkcją ANT+, dzięki czemu można podłączyć do niej praktycznie każdy zewnętrzny sensor. Przebiegnięte kilometry oraz spalone kalorie można błyskawicznie zarejestrować na stronie motoactv.com i na bieżąco obserwować czynione przez siebie postępy.

Waga na poziomie 35 gramów, Bluetooth 4.0, wbudowane radio FM i świetny design urządzenia sprawiają, że Motorola ACTV to ciekawa propozycja dla kobiet i mężczyzn dbających o linię.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gadżety | Motorola | trening | pulsometr | zegarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje