Reklama

Meble pod telewizor

Specjalny stolik pod telewizor cyfrowy dla wybrednego kinomana i audiofila? Są firmy, które specjalizują się w tego typu rozwiązaniach

Reklama

Multimebel od początku działalności specjalizuje się wyłącznie w produkcji akcesoriów pod sprzęt RTV. Producent stosuje w swoich meblach dobre gatunkowo rodzaje drewna. Wykonana jest z nich naturalna okleina, która zdobi fronty. Nowa kolekcja Swing ma formę horyzontalną, która dostosowana jest do coraz większych ekranów telewizorów i rozbudowanych systemów audio. Przestrzeń wewnątrz podzielona jest na dwie części - sprzętową i połączeniową. W tej drugiej jest miejsce na wszelkiego rodzaju kable i listwy, które nie muszą plątać się już za sprzętem lub pod meblem. Można je przymocować dzięki specjalnym wpinakom do kabli.

Reklama

Część mebli posiada półprzeźroczyste zamknięcia komór sprzętowych, skonstruowanych tak, że umożliwiają sterowanie pilotem. Wszystkie frontowe zamknięcia posiadają ukryte uchwyty do otwierania, dzięki czemu nie ma zewnętrznych klamek, które burzyłyby kompozycję. Bezgłośne zamykanie szuflad gwarantuje system Bluemotion. W niektórych modelach dostępne są nadstawki, wykonane z niemal całkowicie bezbarwnego szkła typu Diament, przeznaczone do postawienia telewizora lub głośników sprzętowych.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje