Reklama

Książka na dotyk - iriver Covery Story

iriver poszła o krok dalej w kierunku wygody i przyjemności czytania książek (ebook, audiobook) oraz przeglądania dokumentów. W październiku na polskim rynku pojawi się nowy Iriver Covery Story, którego premiera miała miejsce podczas Targów IFA 2010 w Berlinie.

W skrócie nowy czytnik można określić jako: ekologiczny, zgrabny i estetyczny. Cover Story wyposażono w dotykowym ekran reagujący tak samo dobrze na rysik jak i dotyk palcem. Urządzenie dostępne będzie prawdopodobnie w wersji z WiFi oraz bez tej opcji. W nowym produkcie można robić notatki bezpośrednio na dokumentach a później zapisać rezultat jako plik. Wbudowano dyktafon oraz odtwarzacz plików audio. Produkt obsłuży podstawowe formaty dostępne na rynku: DF, EPUB, TXT, DOC, PPT, XLS, HWP, DJVU i FB2, JPG, BMP, PNG, GIF, ZIP oraz audio MP3, WMA i OGG. Na dokumenty mamy do dyspozycji 2GB wbudowanej pamięci, ale użytkownik ma możliwość rozszerzenia pamięci poprzez karty SDHC do 32GB.

Reklama

W Cover Story nie zabrakło klienta poczty e-mail co umożliwia czytanie oraz wysyłanie wiadomości email . Dobrą wiadomość mamy również dla użytkowników korzystających często z angielskich materiałów wydawniczych - dla nich umieszczono Słownik Angielski Oxford.

Cover Story oferuje dodatkowo możliwość powiększania wybranego fragmentu tekstu, automatyczne obracanie zawartości ekranu w zależności od położenia, dopasowywanie wielkości tekstu do wielkości ekranu, wprowadzanie notatki graficznej oraz tekstowej.

MIP - jedyny oficjalny partner iriver w Polsce zapowiedział już wprowadzenie na rynek nowego urządzenie jeszcze w październiku 2010. Sugerowana ceny sprzedaży to 1299 zł.

Media2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje