Reklama

GoTenna - koniec problemów z brakiem zasięgu

Wciąż są miejsca, w których “brak zasięgu” to norma. Przenośna goTenna sprawi, że biała plama na mapie przestanie być kłopotem.

goTenna to przenośna antena, która ratuje nas w sytuacji, gdy znajdujemy się w miejscu bez zasięgu. Wówczas goTenna pełni funkcję radiowego nadajnika, który pozwala wysłać SMS lub określić lokalizację. Plusem goTenna jest także fakt, że nie jest to duże urządzenie. Antenka jest wąską i niezbyt długa, więc na pewno zmieści się w plecaku lub nawet kieszeni. Dla podróżujących to bardzo ważne, więc dobrze, że gadżet nie będzie sprawiał kłopotów pod tym względem. 

Reklama

Niestety, jest mały haczyk - goTenna komunikuje się tylko z… drugim nadajnikiem. Nie wyślemy więc wiadomości do każdego, a tylko do osób, które również posiadają urządzenie. Na szczęście twórcy sprzętu sprzedają dwie antenki w pakiecie, więc jedną można podarować znajomemu lub zostawić w recepcji - wówczas mamy gwarancję, że ktoś nasze wołanie o pomoc usłyszy.
 
Warto jednak pamiętać, że ograniczony jest zasięg - do 80 kilometrów. GoTenna sprawdzi się przy wypadach za miasto albo podczas górskich wędrówek, ale na drugi koniec Polski raczej jej nie zabierzecie, jeśli chcecie w każdej chwili wysyłać SMS do znajomych. Wtedy na pewno się nie przyda.
 
Para goTenna kosztować ma 300 dolarów. Możecie jednak gadżet kupić przed premierą i skorzystać z przedpremierowej ceny - 150 dolarów za dwie antenki.

Adam Bednarek

gadżetomania.pl

Gadżetomania.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zasięg komórki | goTenna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje