Reklama

Elektroniczna doniczka, która sama zadba o roślinę

Herb Garden to skromny, elektroniczny ogródek, który pozwala na jednoczesną uprawę trzech roślin bez konieczności poświęcania im uwagi. System automatycznie zadba o nawożenie i odpowiedni stopień nawodnienia.

Herb Garden został stworzony do uprawy małych roślin, takich jak bazylia, tymianek, papryczki chilli czy pomidorki koktajlowe. Jedyne, co właściciel musi zrobić to wlać na początkowym etapie użytkowania odpowiednią ilość wody do pojemnika i podłączyć całość do prądu. O resztę zadba technologiczna "magia".

Wymiary Herb Garden to 30 na 29 na 12 cm (długość na wysokość na szerokość), a waga zamyka się w 850 gramach. Działanie gadżetu oparte jest o nanotechnologię, która zapewnia korzeniom ciągłe i optymalne dostawy wody, tlenu i składników odżywczych. "Elektroniczny ogrodnik" ma także wbudowane oświetlenie LED-owe - Light System, które dostarcza odpowiednią ilość światła do wzrostu rośliny.

By urządzenie powstało, jej twórcy musieli zebrać na Kickstarterze kwotę 75 000 dol. Zebrali znacznie więcej, bo aż 625 851 dol. Dzięki temu, teraz każdy może kupić Herb Garden za 99,95 dol. na stronie internetowej Click and Grow.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje