Reklama

Deskolotka z "Powrotu do przyszłości" nie istnieje naprawdę

Kilka dni temu internet obiegł film, na którym Christopher Lyold (aktor grający naukowca w Powrocie do przyszłości) wraz z Tonym Hawkiem i kilkoma innymi celebrytami zaprezentował deskolotkę, czyli projekt latającej deskorolki, doskonale znany z kultowego filmu z lat 80. ubiegłego wieku. Dla wielu gadżet od razu wydał się nierealny, jednak niektórzy pokładali w nim nadzieje, łudząc się, że może być prawdziwy. Sprawa na szczęście została już wyjaśniona.

O deskolotce pisano wszędzie, a filmik w serwisie YouTube został obejrzany aż 8 milionów razy. Materiał wideo wydawał się autentyczny głównie ze względu na zatrudnienie znanych i lubianych osób. Przyszedł jednak czas, aby odpokutować żart, który zdobył ogromny rozgłos. Deskolotka nie jest prawdziwa, za co przeprasza nas sam Christopher Lyold i Tony Hawk.

Z akcji tej może jednak wyniknąć coś pozytywnego, o czym wspomina sam Lyold. Jeżeli wczorajszy filmik zainspirował kogokolwiek do pracy nad odpowiednią technologią, w przyszłości deskolotki mogą stać się realne.

Reklama

Dla osób, które jeszcze nie miały okazji zobaczyć świetnie zrealizowanego materiału wideo promującego rzekomo realną deskolotkę:

Przeprosiny Tony'ego Hawka:

Źródło informacji

instalki.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje