Reklama

CommBadge - gadżet rodem ze "Star Treka"

Kto z nas nie chciał mieć urządzenia, za pomocą którego jednym gestem skontaktuje się z inną osobą albo wyda jakieś ważne polecenia. Teraz można to zrobić – wystarczy mieć CommBadge i smartfona.

Jeżeli od CommBadge odejmiemy wyobraźnię, będzie to zwykły zestaw głośnomówiący z funkcją głosowych komend. „Głośnik” współpracuje ze smartfonami z iOS, Androidem czy Windows Phone, łącząc się z nimi za pomocą Bluetooth. CommBadge poinformuje nas o nadchodzących połączeniach, za pomocą funkcji głosowej wyślemy SMS, sprawdzimy interesujące nas informacje lub też do kogoś zadzwonimy i w ten sposób z nim porozmawiamy. 

Reklama

Standard, ale ponieważ CommBadge przypina się np. do bluzy i steruje za pomocą jednego przycisku (wystarczy nacisnąć i wydać polecenie), to całość wydaje się całkiem atrakcyjna. W końcu spełniają się nasze filmowe marzenia (twórcy nie kryją inspiracji Star Trekiem), a przy okazji jest to bardzo wygodne. Znacznie bardziej niż zwykły zestaw głośnomówiący. 

Twórcy gadżetu zbierają pieniądze na Kickstarterze. W tej chwili trzeba zapłacić 85 dol. Spieszcie się, bo niebawem cena wzrośnie!

Adam Bednarek

gadżetomania.pl 

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: CommBadge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje